پذیرش در فندرگاه

فندرگاه شریف مجموعه خدمات خود را جهت حمایت از تیم‌های نوپا زیست بوم خود در قالب سرمایه گذاری به کار می‌گیرد. اما در صورت نیاز می‌توایند به صورت خرید خدمات از این بسته به صورت یکجا برای حمایت از تیم‌های نوپا یا پشتیبانی شرکت خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر علاقه مندی خود را به info@fandargah.com ارسال کنید.
قابل ذکر است، فندرگاه زیرساخت دفتری خود را با همکاری شرکت منش فراهم کرده است و شرکت‌ها، و حتی فریلنسرها، می‌‌توانند به صورت جداگانه و تنها از خدمات منش بهره مند شوند.

favicon-fandargah

چارچوب‌ها

فندرگاه شریف یک زادبوم (استارت اپ استودیو) است که با توجه به ظرفیت فعلی به صورت مسقتیم سالانه بر روی ۵ طرح / تیم سرمایه گذاری می‌کند.

۱- حوزه مورد علاقه فندرگاه برای سرمایه گذاری شامل :

  • * فناوری اطلاعات (سکوهای خدماتی، خدمات زیرساختی، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء)
  • * صنایع فرایندی (شیمیایی، متالورژی و …)
  • * ذخیره سازی انرژی و انرژی‌های نو 
    * معادن و صنایع معدنی و بازیافت باطله (این بخش از طریق زادبوم و سازندگاه کانی نو پذیرش می‌گردد)

۲- حجم سرمایه گذاری نقد و هوشمند فندرگاه حداکثر سالانه ۲۰۰ میلیون تومان می‌باشد که شامل حقوق و دستمزد بنیان گذاران نمی‌گردد. اما فندرگاه تلاش می‌کند برای تامین هزینه‌های حداقلی تلاش خود را به صورت کامل به کار گیرد.

۳- مدت زمان حمایت فندرگاه از تیم ها تا ۵ سال می‌باشد.

۴- هدف فندرگاه از حمایت طرح-تیم فارهم آوردن طرح، تیم و محصول در قالب یک شرکت حقوقی برای جذب سرمایه گذاری در مرحله‌های بعدی است.

۵- برای عضویت در فندرگاه باید به صورت حقیقی (فردی یا گروهی) ثبت نام فرمایید.

۶- طرح‌های ارسالی به فندرگاه باید شامل بیان مساله، تشریح راه حل، اندازه بازار (تخمینی عددی از حجم بازار هدف)، معرفی مدل کسب و کار، معرفی رقبا، استراتژی بازاریابی و ورود به بازار، پیش‌بینی آینده، اعلام نیازها و درخواست‌ها از زادبوم فندرگاه باشد. لینک فرم ارسال طرح که البته مشابه کانی نو خواهد بود.

۷- با توجه به همکاری فندرگاه و باشگاه شریف اولویت با گروه‌ها یا افرادی است که دانش اموخته دانشگاه شریف و عضو باشگاه شریف باشند.

۸- فندرگاه روی طرح‌هایی که مشابه آن را قبلا مورد حمایت قرار داده سرمایه گذاری نمی‌کند اما تلاش میکند گروه ها در قالب همکاری مشترک هم‌افزایی داشته باشند.

۹- فرد یا گروه می‌تواند فاقد طرح و صرفا علاقه مند به حضور در فندرگاه باشد. طرح نیز می‌تواند صرفا ارائه شده و بدون علاقه مندی به حضور ارسال شود.

۱۰- فرد یا گروه در صورتی پذیرش می‌شوند که علاقه‌مند به سهامداری و مشارکت‌های بلند مدت باشند و از توانمندی مالایی حداقلی برخوردار باشند.

در صورت علاقمندی، درخواست پذیرش خود را از طریق ایمیل به آدرس info@fandargah.com ارسال فرمایید.